Zbiórka makulatury w parafii

W naszej parafii nadal trwa zbiórka makulatury.
Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na odbudowę wieży kościoła oraz koszty związane z remontem kościoła po pożarze.
Makulaturę (prasa, książki, ulotki,kartony) można przynosić do kruchty pod chórem lub zakrystii przy ul Warszawskiej 46A.
Wszystkim parafianom oraz osobom spoza parafii za POMOC składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Jak możesz nam pomóc?

Serdecznie zachęcamy do modlitwy w intencji księży pracujących w parafii pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Białymstoku.

Zapraszamy również do wspólnej pracy na rzecz rozwoju naszego Sanktuarium. Jeżeli chcesz ciekawie spędzić swój wolny czas, zbliżyć się do Kościoła i pogłębić swoją wiarę - zapraszamy do aktywności w ramach GRUP PARAFIALNYCH działających w naszym Kościele.

Konto bankowe Parafii Św. Wojciecha w Białymstoku
Spółdzielczy Bank Rozwoju